Ogłaszamy nabór do naszego zespołu!

Mówią, że muzyka łagodzi obyczaje – z nami można przeżyć niezapomniane chwile i artystyczne uniesienia, doświadczyć żywego udziału w muzyce i poznać nowych ludzi.

Nie musisz być studentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ani posiadać wykształcenia muzycznego aby zostać chórzystą. Zależy nam natomiast na twoich walorach głosowych i dobrym słuchu muzycznym. Na przesłuchaniu kadra sprawdzi twoje predyspozycje do śpiewania. Twoim zadaniem będzie powtarzanie kilku ćwiczeń zagranych na pianinie. Jeśli przejdziesz pozytywnie przez przesłuchanie, zostaniesz przyjęty/a do naszego zespołu. Próby dla nowo przyjętych chórzystów tzw. douczanki, odbywają się zwykle w poniedziałki i czwartki w godzinach 19:00 – 20:00.

Przesłuchania do Chóru Uniwersytetu Medycznego odbędą się 10.10 oraz 13.10 o godzinie 20.00 w Collegium Anatomicum (sala wykładowa im. prof. Różyckiego). Przesłuchania dnia 10.10 będą połączone z próbą otwartą.

Jak mawiał poeta – „śpiewać każdy może…”, więc nie bój się i przyjdź!