Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd Chóru Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach XII Poznańskiego Kolędowania- Bożonarodzeniowego Festiwalu Muzycznego.
Poznańskie Kolędowanie to festiwal, podczas którego chóry, zespoły wokalne, soliści i instrumentaliści wykonują kolędy dla mieszkańców Poznania.

Zapraszamy – Kościół Św. Antoniego Padewskiego I Klasztor Franciszkanów Konwentualnych, ul. Franciszkańska 2 w Poznaniu o godzinie 19:00

——————————————————————————————————————————————–

Kolejny z cyklów koncertów kolędowych to coroczny koncert u Pallotynów. Wraz z parafią pw św. Wawrzyńca zapraszamy na  Koncert Kolęd, który odbędzie się w niedzielę – 19 stycznia 2020r. po Mszy Świętej wieczornej (19.00- Msza Święta, 20.00- planowane rozpoczęcie Koncertu).

Koncert odbędzie się w ramach akcji „Doktor Miś Dzieciom”.