Nasze życie nie obraca się jedynie wokół pracy i śpiewania. Chórzysta to istota wielce towarzyska (nawet, jeśli przed dołączeniem do naszego grona zupełnie nie zdawała sobie z tego sprawy) oraz – niezależnie od wieku, stażu i stanu – niemal zawsze i wszędzie gotowa do zabawy, ponieważ  życie towarzyskie, to rzecz nie mniej ważna, niż samo śpiewanie. Bywa, że ktoś czasowo nie może śpiewać, ale „po godzinach” można go spotkać i jakoś tak się dzieje, że i tak jest na bieżąco z tym, co słychać w chóralnym życiu. Poznajcie nasz skład.

 

 

Chórzyści

KLINKNIJ W OBSZAR, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ KTO ŚPIEWA W DANEJ SEKCJI GŁOSOWEJ

TENORY I

 

Chen Ding Hao
Kamil Heinrich
Maciej Łochowicz
Konrad Skrzypczak

TENORY II

Konrad Dołowy
Przemysław Filipiak
Jakub Koza
Adam Prukała
Stasiak Maciej
Bartosz Tumula

BARYTONY

 

Sławomir Adamiak
Michał Dąbrowski
Tomasz Karwański
Piotr Krajewski
Paul Mardo
Piotr Naczmański
Filip Rękoś
Smolin Rafał

BASY

Jakub Brzozowski
Kacper Chodkiewicz
Tomasz Dynowski

Mikołaj Jarczyński
Marcin Kiszka
Jakub Koterba
Patryk Piesiak
Filip Praczuk

SOPRANY I

 

Katarzyna Adamczak
Maria Człapowska
Dominika Dylewska
Joanna Drzewicka
Magda Gajek
Agnieszka Głownia
Aleksandra Gorączka
Izabela Hejnowicz
Marta Hohlweg
Aniela Kowalewska
Magdalena Łucja
Alicja Morawska
Agata Nowak
Anna Piesik
Izabella Pietkiewicz
Wiktoria Rombalska
Karolina Spitzka
Urszula Szuwarska

SOPRANY II

 

Paulina Deptuła
Renata Górnowicz
Zuzanna Jędraszak
Nela Kasprzak
Maria Kiejnich
Małgorzata Kowalska
Anna Lipka
Karolina Łukasiewicz
Marta Majda
Hanna Misiak
Magdalena Morawska
Zofia Osińska
Alicja Osowska
Aleksandra Pałka
Anna Pietrzak
Weronika Pniewska
Eliza Rogowska
Klaudia Sarniak
Małgorzata Subocz
Urszula Wiśniewska

ALTY I

 

Dominika Barańska
Anita Bogacz
Klementyna Dmowska
Oliwia Durska
Agnieszka Giertych
Martyna Helwich
Julia Janecka
Małgorzata Kaczmarek
Anna Kołodziejczak
Karolina Kosmala
Martyna Kubale
Shuang Li
Katarzyna Mazurek
Sylwia Słoma
Anna Stefaniak
Ewa Stefańska
Karolina Wnorowska

ALTY II

 

Joanna Banasiak
Barbara Brzezińska
Anna Górka
Joanna Guz
Marta Kazarców
Weronika Rusin
Patrycja Rzesoś
Danusha Sanchez
Magdalena Szczechla
Anna Topolska
Patrycja Tymecka
Maria Wiśniewska
Zofia Wiśniewska

DYRYGENT

Przemysław Pałka – dyrygent, Profesor dr hab. Sztuk Muzycznych. Od 2012 roku dziekan Wydziału Dyrygentury Chóralnej Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu; prowadzi klasę dyrygentury chóralnej.

Przeczytaj więcej...

Składy Chóru Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z podziałem na lata:

2018/19

SOPRANY

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Deptuła Paulina
  3. Dylewska Dominika
  4. Drzewiecka Joanna
  5. Gajek Magdalena
  6. Głownia Agnieszka
  7. Gorączka Aleksandra
  8. Górnowicz Renata
  9. Hejnowicz Izabela
  10. Hohlweg Marta
  11. Jędraszak Zuzanna
  12. Kasprzak Nela
  13. Kiejnich Maria
  14. Kowalewska Aniela
  15. Kowalska Małgorzata
  16. Kwasigroch Karolina
  17. Lipka Anna
  18. Łukaszewicz Karolina
  19. Majda Marta
  20. Misiak Hanna
  21. Morawska Alicja
  22. Morawska Magdalena
  23. Nowak Agata
  24. Olejnik/Człapowska Maria
  25. Osińska Zofia
  26. Osowska Alicja
  27. Pesik Anna
  28. Pietkiewicz Izabella
  29. Pietrzak Anna
  30. Pniewska Weronika
  31. Rogowska Eliza
  32. Rombalska Wiktoria
  33. Sarniak Klaudia
  34. Szuwarska Urszula
  35. Wiśniewska Urszula

ALTY

  1. Banasiak Joanna
  2. Barańska Dominika
  3. Bogacz Anita
  4. Dmowska Klementyna
  5. Durska Oliwia
  6. Giertych Agnieszka
  7. Górka Anna
  8. Guz Joanna
  9. Helwich Martyna
  10. Janecka Julia
  11. Kaczmarek Małgorzata
  12. Kazarców Marta
  13. Kołodziejczak Anna
  14. Kosmala Karolina
  15. Kubale Martyna
  16. Li Shuang
  17. Mazurek Katarzyna
  18. Rusin (Jędrzejczyk) Weronika
  19. Rzesoś Patrycja
  20. Sanchez Danusha
  21. Słoma Sylwia
  22. Stefaniak Anna
  23. Stefańska Ewa
  24. Szczechla Magdalena
  25. Tymecka Patrycja
  26. Wiśniewska Maria
  27. Wiśniewska Zofia
  28. Anna Topolska jako alt
  29. Karolina Wnorowska

TENORY

  1. Chen Ding Hao
  2. Dołowy Konrad
  3. Filipiak Przemysław
  4. Heinrich Kamil
  5. Koza Jakub
  6. Łochowicz Maciej
  7. Prukała Adam
  8. Skrzypczak Konrad
  9. Stasiak Maciej
  10. Tumula Bartosz

BASY

  1. Adamiak Sławomir
  2. Brzozowski Jakub
  3. Chodkiewicz Kacper
  4. Dąbrowski Michał
  5. Dynowski Tomasz
  6. Jarczyński Mikołaj
  7. Kiszka Marcin
  8. Krajewski Piotr
  9. Mardo Paul
  10. Naczmański Piotr
  11. Piesiak Patryk
  12. Praczuk Filip
  13. Rękoś Filip
  14. Smolin Rafał
2017/18

SOPRANY

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Gajek Magdalena
  3. Gorączka Aleksandra
  4. Grządzielewska Iga
  5. Grzywnowicz Agnieszka
  6. Hejnowicz Izabela
  7. Jędraszak Zuzanna
  8. Kasprzak Nela
  9. Kobusińska Ewelina
  10. Konieczna Marta
  11. Kowalewska Aniela
  12. Kowalska Małgorzata
  13. Kwasigroch Karolina
  14. Lipka Anna
  15. Łukaszewicz Karolina
  16. Majda Marta
  17. Michalak Martyna
  18. Misiak Hanna
  19. Morawska Alicja
  20. Morawska Magdalena
  21. Olejnik/Człapowska Maria
  22. Osińska Zofia
  23. Pietkiewicz Izabella
  24. Pietrzak Anna
  25. Rogowska Eliza
  26. Rombalska Wiktoria
  27. Sarniak Klaudia
  28. Sroka Alicja
  29. Subocz Małgorzata
  30. Szmuc Magdalena
  31. Szuwarska Urszula
  32. Wiśniewska Urszula
  33. Zalewska Izabela

ALTY

  1. Banasiak Joanna
  2. Barańska Dominika
  3. Brzezińska Barbara
  4. Ćwiklińska Kinga
  5. Górka Anna
  6. Guz Joanna
  7. Jędrzejczyk (Rusin) Weronika
  8. Kaczmarek Małgorzata
  9. Kołodziejczak Anna
  10. Kosmala Karolina
  11. Kubale Martyna
  12. Li Shuang
  13. Łukaszewicz Karolina
  14. Majewska Katarzyna
  15. Marzyńska Katarzyna
  16. Mazurek Katarzyna
  17. Rzesoś Patrycja
  18. Słoma Sylwia
  19. Stefaniak Anna
  20. Stefańska Ewa
  21. Szczechla Magdalena
  22. Tybura Aleksandra
  23. Tymecka Patrycja
  24. Wieczorek Iga
  25. Wiśniewska Maria
  26. Wiśniewska Zofia

TENORY

  1. Chen Ding Hao
  2. Dołowy Konrad
  3. Filipiak Przemysław
  4. Heinrich Kamil
  5. Kledzik Bartosz
  6. Koza Jakub
  7. Łochowicz Maciej
  8. Prukała Adam
  9. Skrzypczak Konrad
  10. Tumula Bartosz

BASY

  1. Adamiak Sławomir
  2. Bajon Szymon
  3. Dąbrowski Michał
  4. Dynowski Tomasz
  5. Jankowiak Marcin
  6. Mardo Paul
  7. Naczmański Piotr
  8. Praczuk Filip
  9. Rękoś Filip
  10. Sobczak Daniel
2016/17

SOPRANY

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Człapowska Maria
  3. Dolecka Anna
  4. Gajek Magdalena
  5. Gorączka Aleksandra
  6. Grządzielewska Iga
  7. Hejnowicz Izabela
  8. Jagielska Dominika
  9. Jaworska Sandra
  10. Jędraszak Zuzanna
  11. Kasprzak Nela
  12. Kobusińska Ewelina
  13. Kołodziej Ewa
  14. Kowalewska Aniela
  15. Kowalska Małgorzata
  16. Kwasigroch Karolina
  17. Li Shuang
  18. Lipka Anna
  19. Matuszewska Eliza
  20. Michalak Martyna
  21. Morawska Alicja
  22. Osińska Zofia
  23. Pietrzak Anna
  24. Pniewska Weronika
  25. Rogowska Eliza
  26. Rombalska Wiktoria
  27. Sroka Alicja
  28. Starczewska Justyna
  29. Stellmach Angelika
  30. Stępczak Joanna
  31. Subocz Małgorzata
  32. Walkowiak Natalia
  33. Wiśniewska Urszula
  34. Zacharzewska Anna

ALTY

  1. Andrys Magdalena
  2. Barańska Dominika
  3. Brzezińska Barbara
  4. Ćwiklińska Kinga
  5. Denega Dominika
  6. Domżał Róża
  7. Dubisz Klara
  8. Garbata Krystyna
  9. Górka Anna
  10. Guz Joanna
  11. Jędrzejczyk Weronika
  12. Kaczmarek Małgorzata
  13. Kołodziejczak Anna
  14. Krukowska Katarzyna
  15. Krzyżagórska Joanna
  16. Kubale Martyna
  17. Lewandowicz Magdalena
  18. Majewska Katarzyna
  19. Marszałek Paulina
  20. Mazurek Katarzyna
  21. Nowak Marta
  22. Słoma Sylwia
  23. Stefaniak Anna
  24. Stefańska Ewa
  25. Topolska Justyna
  26. Tybura Aleksandra
  27. Tymecka Patrycja
  28. Wieczorek Iga
  29. Wiśniewska Maria
  30. Żółtkiewicz Natalia

TENORY

  1. Dołowy Konrad
  2. Filipiak Przemysław
  3. Heinrich Kamil
  4. Kledzik Bartosz
  5. Koliński Mariusz
  6. Łochowicz Maciej
  7. Prukała Adam
  8. Skrzypczak Konrad
  9. Stępczak Mateusz
  10. Szwajka Krzysztof
  11. Tumula Bartosz
  12. Walkowiak Marek

BASY

  1. Adamiak Sławomir
  2. Bajon Szymon
  3. Dąbrowski Michał
  4. Dynowski Tomasz
  5. Jankowiak Marcin
  6. Jędrasik Karol
  7. Kępka Bartłomiej
  8. Maroszek Tomasz
  9. Mardo Paul
  10. Naczmański Piotr
  11. Praczuk Filip
  12. Sobczak Daniel
  13. Zabielski Piotr