Nasze życie nie obraca się jedynie wokół pracy i śpiewania. Chórzysta to istota wielce towarzyska (nawet, jeśli przed dołączeniem do naszego grona zupełnie nie zdawała sobie z tego sprawy) oraz – niezależnie od wieku, stażu i stanu – niemal zawsze i wszędzie gotowa do zabawy, ponieważ  życie towarzyskie, to rzecz nie mniej ważna, niż samo śpiewanie. Bywa, że ktoś czasowo nie może śpiewać, ale „po godzinach” można go spotkać i jakoś tak się dzieje, że i tak jest na bieżąco z tym, co słychać w chóralnym życiu. Poznajcie nasz skład.

 

 

Chórzyści

KLINKNIJ W OBSZAR, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ KTO ŚPIEWA W DANEJ SEKCJI GŁOSOWEJ

TENORY I

 

Hofman Michał
Kamil Heinrich
Kłusek Piotr
Konrad Skrzypczak

TENORY II

Konrad Dołowy
Przemysław Filipiak
Jakub Koza
Adam Prukała
Stasiak Maciej
Bartosz Tumula

BARYTONY

 

Sławomir Adamiak
Czerniawski Piotr
Michał Dąbrowski
Tomasz Karwański
Piotr Krajewski
Mateusz Ługowski
Paul Mardo
Piotr Naczmański
Filip Rękoś

BASY

Andrzej Bałoniak
Jakub Brzozowski
Kacper Chodkiewicz
Tomasz Dynowski
Aleksander Heckert
Mikołaj Jarczyński
Marcin Kiszka
Jakub Koterba
Piątkowski Norbet
Filip Praczuk

SOPRANY I

 

Katarzyna Adamczak
Maria Człapowska
Dominika Dylewska
Joanna Drzewicka
Magda Gajek
Agnieszka Głownia
Aleksandra Gorączka
Izabela Hejnowicz
Marta Hohlweg
Aniela Kowalewska
Magdalena Łucja
Alicja Morawska
Agata Nowak
Anna Piesik
Izabella Pietkiewicz
Wiktoria Rombalska
Karolina Spitzka
Urszula Szuwarska

SOPRANY II

 

Paulina Deptuła
Renata Górnowicz
Zuzanna Jędraszak
Nela Kasprzak
Maria Kiejnich
Małgorzata Kowalska
Anna Lipka
Karolina Łukasiewicz
Marta Majda
Hanna Misiak
Magdalena Morawska
Zofia Osińska
Alicja Osowska
Aleksandra Pałka
Anna Pietrzak
Weronika Pniewska
Eliza Rogowska
Klaudia Sarniak
Małgorzata Subocz
Urszula Wiśniewska

ALTY I

 

Dominika Barańska
Anita Bogacz
Klementyna Dmowska
Oliwia Durska
Agnieszka Giertych
Martyna Helwich
Julia Janecka
Małgorzata Kaczmarek
Anna Kołodziejczak
Karolina Kosmala
Martyna Kubale
Shuang Li
Katarzyna Mazurek
Sylwia Słoma
Anna Stefaniak
Ewa Stefańska
Karolina Wnorowska

ALTY II

 

Joanna Banasiak
Barbara Brzezińska
Anna Górka
Joanna Guz
Marta Kazarców
Weronika Rusin
Patrycja Rzesoś
Danusha Sanchez
Magdalena Szczechla
Anna Topolska
Patrycja Tymecka
Maria Wiśniewska
Zofia Wiśniewska

DYRYGENT

Przemysław Pałka – dyrygent, Profesor dr hab. Sztuk Muzycznych. Od 2012 roku dziekan Wydziału Dyrygentury Chóralnej Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu; prowadzi klasę dyrygentury chóralnej.

Przeczytaj więcej...

Składy Chóru Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z podziałem na lata:

2019/2020

SOPRANY:
Chmara Zuzanna

Ciesielska Barbara

Ćmielewska Karolina

Deptuła Paulina

Drzewiecka Joanna

Figaj Julia

Gajek Magdalena

Gorączka Aleksandra

Hejnowicz Izabela

Jarmuszczak Marta

Jędraszak Zuzanna

Kasprzak Nela

Kiejnich Maria

Kowalewska Aniela

Kowalska Małgorzata

Lipka Anna

Majda Marta

Misiak Hanna

Morawska Alicja

Morawska Magdalena

Nowak Agata

Nowak Agnieszka

Nowakowska Anna

Olejnik Maria

Osowska Alicja

Pesik Anna

Pietkiewicz Izabella

Pietrzak Anna

Posłuszna-Lamperska Małgorzata

Rogowska Eliza

Rombalska Wiktoria

Sarniak Klaudia

Sitarz Agnieszka

Stefaniak Anna

Szuflak Joanna

Szuwarska Urszula

Szymczak Teresa

Świątek Alicja

Świergiel Weronika

Torz Natalia

Wiśniewska Urszula

ALTY:

Banasiak Joanna

Bogacz Anita

Giertych Agnieszka

Górka Anna

Guz Joanna

Jabłońska Monika

Janecka Julia

Kaczmarek Małgorzata

Kazarców Marta

Koga Weronika

Kołodziejczak Anna

Kosmala Karolina

Kubale Martyna

Mazurek Katarzyna

Nitschke Karolina

Rusin Weronika

Rzesoś Patrycja

Sanchez Danusha

Słoma Sylwia

Stańko Patrycja

Stefaniak Anna

Stefańska Ewa

Szczechla Magdalena

Szwajkowska Anna

Tymecka Patrycja

Urbaniak Natalia

Wiśniewska Maria

Anna Topolska

Wnorowska Karolina

Wojciechowska Wiktoria

Wójcicka Julia

Pawska Aleksandra

Molenda Magdalena

Stachowiak Karolina

Odrobińska Magdalena

Ciesielska Agnieszka

Kamieńska Katarzyna

Szczechowska Agnieszka

Chen Claire

Przybyłowska Marta

Ćwiklinska kinga

Woźniak Klaudia

TENORY:

Dołowy Konrad

Filipiak Przemysław

Heinrich Kamil

Kłusek Piotr

Hofman Michał

Koza Jakub

Prukała Adam

Skrzypczak Konrad

Stasiak Maciej

Tumula Bartosz

BASY:

Adamiak Sławomir

Bałoniak Andrzej

Brzozowski Jakub

Czarniawski Piotr

Dąbrowski Michał

Heckert Aleksander

Jarczyński Mikołaj

Kiszka Marcin

Krajewski Piotr

Mardo Paul

Ługowski Mateusz

Naczmański Piotr

Piątkowski Norbert

Piesiak Patryk

Praczuk Filip

Rękoś Filip

2018/19

SOPRANY

    1. Adamczak Katarzyna
    1. Deptuła Paulina
    1. Dylewska Dominika
    1. Drzewiecka Joanna
    1. Gajek Magdalena
    1. Głownia Agnieszka
    1. Gorączka Aleksandra
    1. Górnowicz Renata
    1. Hejnowicz Izabela
    1. Hohlweg Marta
    1. Jędraszak Zuzanna
    1. Kasprzak Nela
    1. Kiejnich Maria
    1. Kowalewska Aniela
    1. Kowalska Małgorzata
    1. Kwasigroch Karolina
    1. Lipka Anna
    1. Łukaszewicz Karolina
    1. Majda Marta
    1. Misiak Hanna
    1. Morawska Alicja
    1. Morawska Magdalena
    1. Nowak Agata
    1. Olejnik/Człapowska Maria
    1. Osińska Zofia
    1. Osowska Alicja
    1. Pesik Anna
    1. Pietkiewicz Izabella
    1. Pietrzak Anna
    1. Pniewska Weronika
    1. Rogowska Eliza
    1. Rombalska Wiktoria
    1. Sarniak Klaudia
    1. Szuwarska Urszula
    1. Wiśniewska Urszula

ALTY

    1. Banasiak Joanna
    1. Barańska Dominika
    1. Bogacz Anita
    1. Dmowska Klementyna
    1. Durska Oliwia
    1. Giertych Agnieszka
    1. Górka Anna
    1. Guz Joanna
    1. Helwich Martyna
    1. Janecka Julia
    1. Kaczmarek Małgorzata
    1. Kazarców Marta
    1. Kołodziejczak Anna
    1. Kosmala Karolina
    1. Kubale Martyna
    1. Li Shuang
    1. Mazurek Katarzyna
    1. Rusin (Jędrzejczyk) Weronika
    1. Rzesoś Patrycja
    1. Sanchez Danusha
    1. Słoma Sylwia
    1. Stefaniak Anna
    1. Stefańska Ewa
    1. Szczechla Magdalena
    1. Tymecka Patrycja
    1. Wiśniewska Maria
    1. Wiśniewska Zofia
    1. Anna Topolska jako alt
    1. Karolina Wnorowska

TENORY

    1. Chen Ding Hao
    1. Dołowy Konrad
    1. Filipiak Przemysław
    1. Heinrich Kamil
    1. Koza Jakub
    1. Łochowicz Maciej
    1. Prukała Adam
    1. Skrzypczak Konrad
    1. Stasiak Maciej
    1. Tumula Bartosz

BASY

    1. Adamiak Sławomir
    1. Brzozowski Jakub
    1. Chodkiewicz Kacper
    1. Dąbrowski Michał
    1. Dynowski Tomasz
    1. Jarczyński Mikołaj
    1. Kiszka Marcin
    1. Krajewski Piotr
    1. Mardo Paul
    1. Naczmański Piotr
    1. Piesiak Patryk
    1. Praczuk Filip
    1. Rękoś Filip
    1. Smolin Rafał
2017/18

SOPRANY

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Gajek Magdalena
  3. Gorączka Aleksandra
  4. Grządzielewska Iga
  5. Grzywnowicz Agnieszka
  6. Hejnowicz Izabela
  7. Jędraszak Zuzanna
  8. Kasprzak Nela
  9. Kobusińska Ewelina
  10. Konieczna Marta
  11. Kowalewska Aniela
  12. Kowalska Małgorzata
  13. Kwasigroch Karolina
  14. Lipka Anna
  15. Łukaszewicz Karolina
  16. Majda Marta
  17. Michalak Martyna
  18. Misiak Hanna
  19. Morawska Alicja
  20. Morawska Magdalena
  21. Olejnik/Człapowska Maria
  22. Osińska Zofia
  23. Pietkiewicz Izabella
  24. Pietrzak Anna
  25. Rogowska Eliza
  26. Rombalska Wiktoria
  27. Sarniak Klaudia
  28. Sroka Alicja
  29. Subocz Małgorzata
  30. Szmuc Magdalena
  31. Szuwarska Urszula
  32. Wiśniewska Urszula
  33. Zalewska Izabela

ALTY

  1. Banasiak Joanna
  2. Barańska Dominika
  3. Brzezińska Barbara
  4. Ćwiklińska Kinga
  5. Górka Anna
  6. Guz Joanna
  7. Jędrzejczyk (Rusin) Weronika
  8. Kaczmarek Małgorzata
  9. Kołodziejczak Anna
  10. Kosmala Karolina
  11. Kubale Martyna
  12. Li Shuang
  13. Łukaszewicz Karolina
  14. Majewska Katarzyna
  15. Marzyńska Katarzyna
  16. Mazurek Katarzyna
  17. Rzesoś Patrycja
  18. Słoma Sylwia
  19. Stefaniak Anna
  20. Stefańska Ewa
  21. Szczechla Magdalena
  22. Tybura Aleksandra
  23. Tymecka Patrycja
  24. Wieczorek Iga
  25. Wiśniewska Maria
  26. Wiśniewska Zofia

TENORY

  1. Chen Ding Hao
  2. Dołowy Konrad
  3. Filipiak Przemysław
  4. Heinrich Kamil
  5. Kledzik Bartosz
  6. Koza Jakub
  7. Łochowicz Maciej
  8. Prukała Adam
  9. Skrzypczak Konrad
  10. Tumula Bartosz

BASY

  1. Adamiak Sławomir
  2. Bajon Szymon
  3. Dąbrowski Michał
  4. Dynowski Tomasz
  5. Jankowiak Marcin
  6. Mardo Paul
  7. Naczmański Piotr
  8. Praczuk Filip
  9. Rękoś Filip
  10. Sobczak Daniel
2016/17

SOPRANY

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Człapowska Maria
  3. Dolecka Anna
  4. Gajek Magdalena
  5. Gorączka Aleksandra
  6. Grządzielewska Iga
  7. Hejnowicz Izabela
  8. Jagielska Dominika
  9. Jaworska Sandra
  10. Jędraszak Zuzanna
  11. Kasprzak Nela
  12. Kobusińska Ewelina
  13. Kołodziej Ewa
  14. Kowalewska Aniela
  15. Kowalska Małgorzata
  16. Kwasigroch Karolina
  17. Li Shuang
  18. Lipka Anna
  19. Matuszewska Eliza
  20. Michalak Martyna
  21. Morawska Alicja
  22. Osińska Zofia
  23. Pietrzak Anna
  24. Pniewska Weronika
  25. Rogowska Eliza
  26. Rombalska Wiktoria
  27. Sroka Alicja
  28. Starczewska Justyna
  29. Stellmach Angelika
  30. Stępczak Joanna
  31. Subocz Małgorzata
  32. Walkowiak Natalia
  33. Wiśniewska Urszula
  34. Zacharzewska Anna

ALTY

  1. Andrys Magdalena
  2. Barańska Dominika
  3. Brzezińska Barbara
  4. Ćwiklińska Kinga
  5. Denega Dominika
  6. Domżał Róża
  7. Dubisz Klara
  8. Garbata Krystyna
  9. Górka Anna
  10. Guz Joanna
  11. Jędrzejczyk Weronika
  12. Kaczmarek Małgorzata
  13. Kołodziejczak Anna
  14. Krukowska Katarzyna
  15. Krzyżagórska Joanna
  16. Kubale Martyna
  17. Lewandowicz Magdalena
  18. Majewska Katarzyna
  19. Marszałek Paulina
  20. Mazurek Katarzyna
  21. Nowak Marta
  22. Słoma Sylwia
  23. Stefaniak Anna
  24. Stefańska Ewa
  25. Topolska Justyna
  26. Tybura Aleksandra
  27. Tymecka Patrycja
  28. Wieczorek Iga
  29. Wiśniewska Maria
  30. Żółtkiewicz Natalia

TENORY

  1. Dołowy Konrad
  2. Filipiak Przemysław
  3. Heinrich Kamil
  4. Kledzik Bartosz
  5. Koliński Mariusz
  6. Łochowicz Maciej
  7. Prukała Adam
  8. Skrzypczak Konrad
  9. Stępczak Mateusz
  10. Szwajka Krzysztof
  11. Tumula Bartosz
  12. Walkowiak Marek

BASY

  1. Adamiak Sławomir
  2. Bajon Szymon
  3. Dąbrowski Michał
  4. Dynowski Tomasz
  5. Jankowiak Marcin
  6. Jędrasik Karol
  7. Kępka Bartłomiej
  8. Maroszek Tomasz
  9. Mardo Paul
  10. Naczmański Piotr
  11. Praczuk Filip
  12. Sobczak Daniel
  13. Zabielski Piotr